Seznámení s Dustym

19. května 2008 v 9:11 |  Seznámení
Ahoj přátelé,
jmenuji se Dusty a narodil jsem se 7.5.2007 ve Všejanech, okr. Nymburk.
S maminkou labradorkou jsem bydlel u Králových a u sousedu jsem měl tatínka vlčáka.
Jednoho dne zazvonil telefon a volala Lenka. Našla inzerát na internetu. Nejdříve za mnou a mými sourozenci poslala přítele Petra. Ten si nás všechny vyfotil. Hned jak Lenka fotku uviděla, tak jsem se jí zalíbil JÁ. Jen jak to bylo možné se za mnou vydali a po příjezdu bylo vyhráno. Mrknul jsem na ní očkem a už si mě chtěla odvézt. :o)
Od Králových a mé maninky si mě Lenka s Petrem odvezli 3.7.2007 a od té doby s nimi vyrůstám na statečku v Brodě nad Labem u Jaroměře.
Jsem celkem hodný, i když občas je pěkně potrápím. Nemám moc rád ty dvě kočky, které se nastěhovaly do stodoly, ale snad si na ně někdy zvyknu. No nevim....
Jinak mi byl už rok a naučil jsem se konečně plavat, je to naprostá boma. Mají co dělat, aby mě z té vody vytáhli, nejradši bych tam zůstal..
Za ten rok jsem byl několikrát na chalupě, na různých výletech po ČR, na cvičáku, na procházkách, týden jsem byl na horách, takže si nestěžuji..nejlepší je to ale na dvorečku, kde můžu prohánět kočky a ptáky, kteří na mě stále dorážejí...
Tak to by o mě zatím stačilo...
Zdravím Vás, pac a pusu
Váš Dustík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama